RSS
ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER TEKLİF İSTEK FORMU VIDEO İLETİŞİM  
KURUMSAL
Hakkımızda
  » Hakkımızda

Tükelmat A.Ş. 1983 yılından beri İzmirde ticari matbaacılık konusunda hizmet vermektedir. Bu tarihten önce matbaacılık konusunda 1950’li yıllara dayanan bir geçmişi bulunmaktadır..

İlk döneminde günlük gazete baskısı üzerine yoğunlaşmış ve İstanbul gazetelerinin Ege Bölgesi baskılarını gerçekleştirmiştir. Gazetelerin kendi matbaalarını kurmaları sonucu ticari matbaacılıkta yeni yatırımlara gidilmiş, prensip olarak da baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası aşamalarında gerekli makinalara yapılan yatırımlar sonucu entegre bir tesis olarak faaliyetini devam ettirmiştir.

Faaliyetine başladığı günden itibaren “kaliteli baskı” yapmayı kendine ilke edinen Tükelmat, kartvizitten başlamak üzere broşür, dergi, faaliyet raporu, kitap, etiket, ambalaj konularında tasarımdan başlayan ve hizmetlerin hepsini kendi bünyesi içinde halledebilecek teknik donanım ve elemanlara sahip bulunmaktadır.

Matbaa parkına yeni eklenen, 6 renk + lak üniteli 74 x 104 ebadında, 0.04mm’den 1mm kalınlığa kadar malzeme üzerine baskı yapabilen, hem konvansiyonel, hem de UV özelliği olan Mitsubishi LX 3000 baskı makinası ile de ciddi bir kapasite yakalanmış durumdadır. Örneğin, ister kağıt üzerine, isterse inmold baskıda, uygun görüldüğü takdirde UV baskı yapmak ve teslim süresini ciddi oranda kısaltmak mümkündür.

Tükelmat Ticaret Gazetesi Tükeller Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tuna Mahallesi 5615/1 Sok. No: 41/B 35090 ÇAMDİBİ - İZMİR +90 232 4617194 - 95 -96 / 461 09 19

Bu sitenin tüm hakları saklıdır Tükelmat Ticaret Gazetesi Tükeller Matbaacılık A.Ş.